Czasopismo Naukowe REJENT
ISSN 1230 - 669X

Witamy na stronie

Miesięcznika Notariatu Polskiego REJENT

Wyszukaj Artykuł lub Publikację

Komunikat o Dostępności Usług

Z początkiem roku, odświeżyliśmy naszą witrynę oraz stworzyliśmy nową specjalnie na potrzeby Stowarzyszenia Notariuszy - snrp.pl

Obecnie pracujemy nad odświeżeniem oraz poprawieniem naszego sklepu oraz elektronicznych wydań miesięcznika. W trakcie tych prac nie będzie możliwy dostęp do wydań online ani zakupów online, za co gorąco przepraszamy i prosimy o cierpliwość podczas naszych prac modernizacyjnych.

W przypadku konieczności zakupu artykułów, publikacji lub wydań miesięcznika Rejent prosimy o kontakt z naszym biurem.

Wszelkie informacje na temat szkoleń, naszych Ośrodków oraz wynajmu sal konferencyjnych znajdziesz na stronie Stowarzyszenia Notariuszy RP.

Thumb
// O Nas

Czasopismo Naukowe

Miesięcznik Rejent

Miesięcznik Rejent jest czasopismem naukowym, które ukazuje się regularnie od 1991r. Głównym obszarem zainteresowania Rejenta są najbardziej aktualne problemy naukowo-badawcze z zakresu prawa prywatnego (przede wszystkim prawa rzeczowego, prawa kontraktów, prawa spadkowego, prawa rodzinnego, prawa spółek i prawa międzynarodowego prywatnego), a także innych dziedzin i dyscyplin prawniczych związanych z wykonywaniem zawodu notariusza (zwłaszcza ustroju notariatu, elektronicznego postępowania wieczystoksięgowego).

Zgodnie z Komunikatem Ministerstwa Edukacji i Nauki z dnia 21 grudnia 2021 roku, o zmianie i sprostowaniu komunikatu w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji naukowych MEN, została zmieniona punktacja czasopisma Rejent i otrzymał on 100 pkt. Nasze Czasopismo od roku 2012 jest również indeksowane w międzynarodowej bazie IC Journals Master List z wynikiem 64 pkt. IC Journals Master List.

Miesięcznik REJENT

W Najnowszym
Numerze

W najnowszym numerze 12/2021 pojawi się opracowanie dotyczące służebności fotowoltaicznych w prawie polskim oraz ciąg dalszy zapoczątkowanych w numerze 10 rozważań na temat postępowania upadłościowego wobec deweloperów.

Miesięcznik REJENT najnowsze wydanie już w sprzedaży
Zasady publikacji w miesięczniku rejent
// Dla Autorów

Zasady Publikacji

Zachęcamy do Nadsyłania Materiałów do Publikacji

Materiały nadesłane do Rejenta powinny mieć następujące parametry: czcionka 12 pkt (Times New Roman); interlinia 1,5; wcięcie akapitowe 1,25 cm. Przypisy dolne : czcionka 10 pkt (Times New Roman); interlinia 1,0. Należy wprowadzić numerację stron. Do oryginału należy dołączyć jego czytelną kopię.

30 Lat Miesięcznika Rejent
// NASZE DOŚWIADCZENIE

30+ Lat Publikacji

Regularnie od 1991 roku

Miesięcznik Rejent jest czasopismem naukowym, które ukazuje się regularnie od 1991r.

Rejent jest umieszczony na liście czasopism naukowych Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz indeksowany na międzynarodowej, specjalistycznej platformie promującej osiągnięcia nauki - Copernicus International.

3000+

Opublikowanych Artykułów

20 Lat

Zasobów Archiwalnych

360+

Wydań Miesięcznika